Акції
Рекомендовані товари

Екстрім - магазин систем опалення та водопостачання

Інженерний майданчик Екострім
Відновлювана енергетика та енергозберігаючі системи в сучасних реаліях користуються величезною популярністю. Наш інтернет-магазин пропонує покупцям кращі моделі від провідних світових та вітчизняних виробників. Ми здійснюємо інженерні рішення як для промислових, так і для побутових потреб:
Високоякісне фільтраційне обладнання різного призначення. У нас можна знайти фільтри для питної води, фільтри для душа, фільтри для пральних машин, фільтри грубого очищення, готові фільтраційні системи для промислових підприємств і багато іншого.
Сонячні електростанції самої різної комплектації. До складу електростанцій входять сонячні панелі, акумулятори та контролери заряду найвищої якості, інвертори. На сьогоднішній день - це найбільш вигідні джерела поновлюваної енергії.
Опалювальне обладнання. У нас представлені твердопаливні і пелетні котли різної потужності, теплові насоси, тепла підлога, расшітітелние баки. Вони економічні і володіють екологічною безпекою при використанні в будь-яких умовах.
Інвертори. Їх головним призначенням є перетворення постійного струму в змінний.
Стабілізатори та трансформатори призначені для стабілізації і перетворення змінного струму.
Гідроакумулятори дозволяють забезпечити безперебійне водопостачання будь-якого об'єкта.
Насоси. Тут можна знайти насосні станції і ручні насосні інструменти.
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ). Дозволяють захистити високотехнологічне обладнання від перепадів напруги в мережі.
Садова техніка. Інвентар найвищої якості дозволяє створювати ландшафтний дизайн і доглядати за будинковою ділянкою.
Бензинові і дизельні генератори. Здатні забезпечувати безперебійне живлення в ті моменти, коли комунальні мережі вийшли з ладу.
Гідробаки і розширювальні баки для водяної системи опалення використовуються для зберігання води.
Ми також здійснюємо професійний монтаж і сервісне обслуговування всіх пропонованих нами систем як для промислових підприємств, так і для приватних осіб. Досвідчені майстри виконують монтажні роботи і сервісне обслуговування якісно і в обумовлені терміни.
Наші гарантії
Кожна одиниця продукції має всі необхідні сертифікати якості та інші документи, що підтверджують її надійність і відповідність європейським стандартам.
Ми працюємо тільки з тими постачальниками, які за довгий час роботи на ринку завоювали хорошу репутацію.
На сторінках нашого сайту представлена продукція таких флагманів, як AQUAMAX, BWT, Leader, Smith, «Наша Вода», «Бриз», Raifil, Ecosoft, Filter, Aquafilter. Виробники надають гарантійне обслуговування як мінімум на 12 місяців.
Як оформити покупку і замовити монтаж
Процес оформлення покупки і / або замовлення монтажу дуже простий: досить заповнити невелику анкету (вказати ім'я, прізвище, місто проживання і свої побажання). Після цього заявка відправляється до оператора. Він обробляє її і організовує доставку обладнання або послуги монтажу. У разі виникнення сумнівів, користувач завжди може звернутися до менеджерів сайту, які допоможуть роз'яснити нюанси експлуатації того чи іншого товару.
Доставка продукції здійснюється по Києву, в Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одесу, в інші обласні центри та великі населені пункти України. Оплатити куплений товар можна після отримання на руки. Також покупцеві надається можливість обміняти його протягом двох тижнів (згідно Закону України «Про захист прав споживача»).